FAQ

Często zadawane pytania

Przygotowaliśmy kilka pytań i odpowiedzi dotyczących naszych luster. Kwestie te pojawiają się wielokrotnie w telefonach do nas, a więc postanowiliśmy udzielić pisemnych odpowiedzi.

Nasze Lustra nie pochodzą z chin, są produkowane w Polsce, jesteśmy ich wykonawcą a w komponenty do produkcji zaopatrujemy się u lokalnych dostawców. (tafle lustrzane, z jakich korzystamy to : Saint-Gobain mirra-lite 4mm). Lustro składa się z “pleców” wykonanych z lakierowanej płyty MDF, zasilacza oraz taśmy led IP65 (wodoodpornej).

To proste, wystarczy kabel 230V, który należy podpiąć do zasilacza umieszczonego za lustrem. Zasilanie powinno być oddzielne dla głównego oświetlenia łazienki oraz lustra tak, aby sterować nimi osobno. Przyłącze do podpięcia zawsze standardowo znajduje sie na środku osi pionowej i poziomej z tolerancją od 10 do 16 cm w każdą stronę.

opcjonalnie nasze lustra można wyposażyć w “włącznik”, który umożliwia włączanie oraz wyłączanie dotykowe oświetlenia lustra. Włącznik montowany jest przy krawędzi lustra od strony niewidocznej (przy dolnej krawędzi) i umożliwia Ci włączenie oświetlenie poprzez dotkniecie krawędzi lustra w miejscu w którym jest umieszczony. Dodatkową jego funkcją jest możliwość ściemniania i rozjaśniania oświetlenia przy dłuższym przytrzymaniu.

Oczywiście, indywidualne zapytania przyjmujemy drogą mailową biuro@addhome.com.pl

Do lustra możliwe jest zamontowanie maty grzewczej, która uniemożliwia parowanie. Stosowane przez nas maty grzewcze nie pokrywają całej powierzchni lustra ze względów bezpieczeństwa. Powierzchnia odparowywania wynosi miedzy 60-80% powierzchni w zależności od średnicy tafli. Stosujemy maksymalny dostępny na rynku rozmiar mat grzewczych zachowując przy tym margines na miejsce bezpośredniego połączenia tafli z plecami, który musi pozostać, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

lustra montowane są w różnych warunkach technicznych, i w związku z tym akcesoria montażowe musisz wyposażyć się Sam. Nie są dodawane do naszych luster ponieważ dbamy o twoje bezpieczeństwo.

Ciepła (3000K) Neutralna (4000K) Zimna (6000K) RGB+W (o tym więcej informacji poniżej)

W przypadku taśmy RGBW dioda wielokolorowa (RGB) jest umieszczona na taśmie naprzemiennie z dodatkową diodą dającą nam światło białe neutralne. W każdym razie biała barwa nie powstaje w wyniku mieszania innych kolorów, ale jest czysto biała powstała z pojedynczej diody.
Rysunek poniżej przedstawia taśmę RBGW z co 2-gą diodą odpowiadającą za barwę białą.

jeśli lustro znajduję się w magazynie, czas wysyłki to 3-4 dni, w innym przypadku czas produkcji lustra to 10-14 dni. Aby ustalić dokładny czas realizacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Tak. Twoja przesyłka jest ubezpieczona, a w przypadku stłuczenia wymagamy jedynie sporządzenia protokołu z kurierem, bierzemy na siebie pozostałe formalności. Dla ciebie przygotowujemy nowe lustra w możliwie najkrótszym czasie. Gwarantujemy bezpieczny transport, przypadki stłuczeń zdarzają się niezmiernie rzadko i wynoszą mniej niż 2% naszych przesyłek.

Tak, lustro można odebrać osobiście. Na odbiór należy umówić się telefonicznie.

W innych kwestiach pozostajemy do dyspozycji.

Jeśli masz inną propozycję pytań, proszę poinformuj nas o tym chętnie zaktualizujemy naszą sekcję często zadawane pytania

Skontakuj się z nami