O nas

O nas

Od lat Kraków to nasze miasto, prowadzimy tu firmę rodzinną zajmującą się obróbką szkła. Postanowiliśmy połączyć doświadczenie z pasją do architektury i designu.

ADDHome – Kilka słów o nas i naszej firmie

Z tego połącznia w 2019 roku powstała marka ADD Home i jest kontynuacją rodzinnego rzemiosła.
Od początku nasze założenia to wysoka jakość produktu, ciekawe wzornictwo, przystępna cena i uczciwość. Elementy te są z pewnością dla nas najważniejsze.


Każde produkowane przez naszą firmę lustro jest wykonywane na maszynie CNC. Krawędzie również polerujemy na CNC, co daje nam bardzo dobrą jakoś cięcia oraz finalnego wykończenia krawędzi.
Nie wszystko wykonujemy maszynowo, rękodzieło odgrywa dużą rolę w całym procesie. Ponieważ plecy lustra są wykonywane z płyty meblowej. Każdorazowo do zamówionego lustra plecy są wycinane i obrabiane ręcznie.
Naszą misją i celem jest, rozwój i rozbudowa naszej oferty.
Obiecujemy śledzić światowe trendy i dopasować ofertę do państwa potrzeb i oczekiwań.


Jesteśmy otwarci też na różne, czasami nawet szalone zlecenia. Dzięki nim cały czas rozwijamy nasze doświadczenia i pasję do designu.
Dzięki Wam, naszym klientom sklep, który stworzyliśmy może funkcjonować i dawać nam dużo satysfakcji oraz radości, za co serdecznie wszystkim dziękujemy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą

Dlaczego my?

Jesteśmy wiodącym producentem luster łazienkowych z oświetleniem LED, oferującym niezrównaną jakość i innowacyjne rozwiązania. Nasze lustra nie tylko dodają elegancji i stylu do twojej łazienki, ale także tworzą idealne oświetlenie. Korzystamy z najnowszych technologii LED, zapewniając doskonałą jakość światła, niskie zużycie energii i długą żywotność. Nasz zespół doświadczonych projektantów i rzemieślników dba o każdy detal, zapewniając doskonałe wykonanie i trwałość naszych produktów. Wybierając nas, wybierasz nie tylko lustra, ale również niezawodnego partnera, który dostarcza rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb.

Lustro przepiękne:) kontakt ze sprzedawca , czas realizacji , jakość oraz dostawa na najwyższym poziomie! A krówki przepyszne:) Mamy w planach remont i na pewno skorzystamy oraz będziemy polecać dalej:)

Ewelina Stolarczyk / Google

Piękne lustro, bardzo starannie wykonane, nie zniekształca odbicia, ma bardzo nowoczesny wygląd i idealnie pasuje do naszej łazienki ?
Przemili właściciele, Pani Małgosia ekspresowo odpowiada na maile i wszystkie pytania, bardzo szybki czas realizacji. Lustro bez skazy! Serdecznie polecam. Dobra robota!

Magdalena Kubczak / Google

Piękne lustro , solidna polska robota , pięknie się prezentuje .Realizacja zgodna z zamówieniem ,świetny szybki transport. Polecam każdemu kto się zastanawia my wcale nie żałujemy .

Rafal / Google

Zajrzyj na nasz Instagram