Lustro nieregularne organic Led

Kolejna nowość w naszym sklepie. Lustro o nieregularnym kształcie lub lustro organiczne, niesymetryczne.

Ta kolekcja w dużej mierze powstała dzięki Waszym potrzebą i zapytaniom 🙂

Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy coraz więc zapytań i próśb o wykonanie lustra w nieregularnych kształtach. Dlatego też postanowiliśmy, aby na stałe zagościło w naszym sklepie.

Lustro o nieregularnym lub inaczej mówiąc niesymetrycznym kształcie nazwaliśmy-Organic.

Dostępne są dwie wersję produktu,

Organic LED z oświetleniem tylnym , w tym wariancie lustro posiada plecy ręcznie wykonane z płyty laminowanej. Plecy posiadają zawieszki w trzech miejscach, tak abyście sami zdecydowali jak chcecie je powiesić.

Wszystkie stosowane komponenty elektryczne są z klasą wodoodporności IP65 pasek LED oraz IP67 zasilacz natomiast oferowany pasek LED to EPISTAR 2835 SMD 120 diod/m

Druga wersja nieregularnego lustra Organic bez podświetlenia to tafla lustra 4 mm plus zawieszki doklejane do pleców lustra.

Każdorazowo obie wersje lustra podklejane są folią, dzięki czemu

Lustro każdorazowo wykrajane jest na maszynie CNC, obróbka końcowa tj. szlifowanie i polerowanie lustra również odbywa się za pomocą maszyny CNC.

Największa zaleta obróbki CNC to wysoka precyzja wykonania, dokładność wymiarów. Szlifowane i polerowane krawędzie wykonane perfekcyjnie i znacznie różnią się od obróbki ręcznej. Dla maszyny wycięcie lustra w takim nieregularnym kształcie nie stanowi żadnego problemu

Zachęcamy do zapoznania się z innymi kolekcjami na naszym fanpagu facebook na pewno znajdziecie tam więcej propozycji wspaniałych luster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *