Jaki kształt wybrać?
AddHome Lustra

Każdy z nas zastanawia się jakie lustro wybrać dla swojego domu, który model będzie pasował do naszego wnętrza. Oferta dostępna na rynku jest ogromna, co sprawia, że trudniej podjąć nam decyzję, dlatego postaramy się podpowiedzieć na co zwrócić uwagę.

Lustro łazienkowe niegdyś służyło wyłącznie do wykonania podstawowej toalety czy makijażu.

W dzisiejszych czasach lustro łazienkowe pełni bardzo ważną rolę dekoracyjną i jest umiejscowione w centralnym punkcie łazienki, dlatego powinniśmy dobrze przemyśleć jego wybór.

Kształt lustra to ważny parametr i na samym początku wyboru powinniśmy określić, jakie lustro będzie odpowiednie dla naszej przestrzeni.

W naszej ofercie znajdziecie wybór luster tj. lustro okrągłe, lustro owalne, lustro o nieregularnych kształtach, lustro prostokątne i zbliżone do prostokąta oraz lustra półkole i łukowe.

wybierz z nami swój kształt lustra

Model Okrągły

będzie najbardziej uniwersalne i ponadczasowe, idealnie sprawdza się w mniejszych łazienkach gdzie świetnie powiększy optycznie przestrzeń.

Lustro okrągłe

Lustro Owalne

– ten wybór świetnie sprawdzi się w łazience gdzie mamy do dyspozycji wąską ścianę. Często też wybieramy ten kształt lustra do dwóch mniejszych umywalek.

Lustra owalne

O nieregularnym kształcie

To ostatnio hit i mała wariacja w naszych wnętrzach ! Lustro nieregularne odnajdzie się w odważnych i nowoczesnych aranżacjach gdzie będzie odpowiednią alternatywą do tradycyjnych i znanych nam kształtów

Lustra nieregularne

Lustro prostokątne i zbliżone do prostokąta – to klasyka, która towarzyszy nam od lat. Kanciaste kształty prostokąta będę wyborem bezpiecznym, które odnajdą się w każdej przestrzeni. Małym szaleństwem przy tym wyborze może być również prostokąt z zaokrąglonymi rogami ? 

Lustra wybór prostokątne zaokrąglone

Lustra łukowe Wielki powrót łuków, obłych i opływowych kształtów, które swoją obłością obalają kanciaste i proste formy. Łuki obecne były już w starożytnej architekturze, i dziś również nas zachwycają swoją formą. Doskonały wybór do form geometrycznych.

Lustra półokrągłe, Łukowe do wnetrza

Na wymiar, lustra na zamówienie – czyli takie którego nie możecie nigdzie kupić i takie które sami wymyśliliście. Możemy wykonać dla Was praktycznie każde lustro. Jeżeli w naszej ofercie nie widzicie lustra dla siebie skontaktujcie się z nami  i sprawdźcie co możemy dla Was robić.

Zapraszamy do zadawania pytań przez wiadomość email lub na naszym profilu Facebook chętnie podzielimy się zdobytą wiedzą, jak wybrać lustro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *