Do naszych luster z podświetleniem dodaliśmy możliwość wyboru włącznika dotykowego.

Opcjonalnie nasze lustra można wyposażyć w czujnik, który umożliwia włączanie oraz wyłączanie dotykowe podświetlenia zamontowanego w lustrach. Nadaje się on do zastosowania w pomieszczeniach, w których zasilanie wychodzące ze ściany doprowadzone jest bezpośrednio. Bez kontaktów naściennych zastosowanych w instalacji doprowadzonej do lustra z podświetleniem. Odporny na wilgoć, a więc gotowy do zastosowań w pomieszczeniach o podniesionej wilgotności takich jak łazienki.

Jest to ważny parametr, który trzeba spełnić, ponieważ zastosowanie włącznik oraz kontaktu naściennego jednocześnie spowoduje efekt uciążliwy w eksploatacji. Będziemy musieli najpierw włączyć podświetlenie kontaktem a następnie dotknąć włącznika umieszczonego przy lustrze.

Włącznik do lustra z podświetleniem

Ergonomia oświetlenia

Jednak z własnego doświadczenia możemy zasugerować, ze wygodniejszym rozwiązaniem jest sterowanie kontaktem, więc gdy stoisz przed wyborem jak chcesz aby twoje lustro było sterowane, wybierz opcje z kontaktem.

Najlepiej gdy znajduje się on na wejściu do łazienki, wtedy możemy wykorzystać lustro jako dodatkowe oświetlenie nocne. Bardzo pomocne przy korzystaniu z łazienki po zmroku. Dodatkowym pomysłem jest połączenie oświetlenia lustra z innymi elementami ledowymi w łazience. Co dam nam na pewno niecodzienny efekt świetlny.

Jednak gdy już ktoś podjął tę decyzję za ciebie i jest już za późno na zmiany, możesz skorzystać z naszego włącznika.

Nocne podświetlenie

Zapaszmy na nasz fanpage Facebook znaleźć tam można wiele aktualności i inspiracji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *