Dziś wspólnie zastanowimy się nad zasadnością użycia maty grzewczej w lustrze. Nie zależnie od tego czy na dworze jest zimno a domku ciepło, czy mamy dobrą wentylację, czy słabą. Zapewne każdy z Was spotkał się z zaparowanym lustrem.

Założymy się, że szczęśliwi posiadacze dzieci, znają to uczucie kiedy właśnie wypolerowali swoje lustro, a nasza pociecha po przyjemnej kąpieli namalowała własną interpretację damy z łasiczką. Po wyschnięciu dzieło będzie nas straszyło aż do ponownego sprzątania. Nawet starsze osobniki mają ochotę pozostawić ślad po sobie 🙂 najbardziej znane to buźki i serduszka.

Zaparowane lustro bez maty grzewczej

Niestety, jeżeli użyjemy do naszego lustra maty grzewczej, raz na zawsze musimy pożegnać się z zaparowanym lustrem.

My jesteśmy praktyczni i wygodni, więc preferujemy lustro z podgrzewaną matą. Jest to niezmiernie komfortowe, kiedy wychodzimy z gorącej kąpieli i od razu możemy przejrzeć się w lustrze. Nie otwieramy drzwi, żeby wpuścić zimne powietrze, bo ta czynność nie należy do przyjemnych.

Inne Rozwiązania maty grzewczej

Znane na świecie są tańsze sposoby na zaparowane lustro, poniżej opiszemy kilka z nich

  1. Użyj suszarki do włosów
  2. Pianka do golenia, podobno wystarcz nasmarować lustro następnie go wypolerować i problem chwilowo zniknie
  3. Wycieraczka do lustra. Przyklejana na przyssawce, podobna do samochodowej
  4. Gliceryna kosmetyczna podobno działa jak pianka do golenia

            Chętnych zachęcamy do sprawdzenia.

Wracają do tytułu  posta naszym zdaniem mata podgrzewana do lustra to nie fanaberia. Na każdym kroku otaczamy się rzeczami, które ułatwią nam życie, które będą dla nas przydatne i umilą nam życie. Biorąc przykład z półki pod ręką zmywarka, smart odkurzacz, mop parowy, i opinie             użytkowników „Zmywarka to najlepsza decyzja, jaką podjęliśmy”, „Smart odkurzacz niesamowity odkurza za mnie, nie wrócę do starego”.

Nikt nie wróciłby do zmywania garów własnoręcznie, nie wróciłby do tradycyjnego odkurzania…. kiedy zobaczył, że oszczędza swój czas na tak przyziemne sprawy.

I to właśnie chcemy powiedzieć, że warto przemyśleć zakup lustra z matą grzewczą, jak             wszystkie nowinki i innowację pokochacie i będziecie zadowoleni z decyzji.

Mamy nadzieje, że ktoś dotrwał do końca tekstu, a nasza rada pomoże komuś podjąć o instalacji maty grzewczej w lustrze i podpowie czy ta decyzja to innowacja czy jednak lepsze są sposoby naszych mam.

Zapraszamy do naszego sklepu z lustrami.

Więcej technicznych informacji na temat maty grzewczej do luster możecie znaleźć tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *