Dziś uruchomiliśmy dla was płatności natychmiastowe za pośrednictwem serwisu cashbill, od teraz z pomocą naszego nowego partnera możecie nasze lustra z oświetleniem Led oraz wszystkie inne lustra nabyć jeszcze szybciej i bezpieczniej. Zapraszamy do dokonywania zakupów i cieszenia się nowym produktem. Ponieważ detale mają dla nas znczenie!

Cashbill – informacje dla kupujących.

Płatność sprawia ci problem i jest to dla ciebie wciąż nowość? Z prostą instrukcją możesz zapoznać się również na stornie naszego dostawcy płatności LINK.

Obrazek na którym widoczne sa metody płatności za nasze lustra

Najczęściej zadawane pytania dotyczące płatności

Na najczęściej zadawane pytania znajdziesz odpowiedzi w dziale FAQ naszego partnera. Czyli w miejscu, gdzie udzielane są odpowiedzi na najczęściej zadane pytania dotyczące płatności. za nasze lustra

LINK DO DZIAŁU FAQ CASHBILL

Kilka informacji o naszym partnerze przy sprzedaży lustra: Cashbill.

Jesteśmy polską spółką akcyjną, która działa również na rynku finansowym od wielu lat. Już od 2013 roku jako Krajowa Instytucja Płatnicza. Naszym zadaniem jest dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania płatnicze, jakie zaznaczyły swoją obecność w świecie e-commerce. Wszystkie je znajdziesz w jednym miejscu, nie wstając z fotela. No dobra, w dwóch miejscach. Dzisiaj również w Twoim ulubionym sklepie.

Pomoc po naszej stronie

Staramy sie aby Państwa zakup Lustra w naszym sklepie przebiegał maksymalnie komfortowo, a więc dbamy i pomagamy na każdym etapie płatności. Prosimy o telefoniczny kontakt bezpośrednio z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *